BURSA KARACABEY
14 Eylül Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
14 Eylül Ortaokulu
14 Eylül Ortaokulu
Selimiye Mah. 16700 Karacabey/Bursa
2246761021

BURSA ili KARACABEY ilçesinde bulunan 14 Eylül Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2246761021 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2246766777 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Selimiye Mah. 16700 Karacabey/Bursa adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz 14 Eylül Orta Okulu: Bütün Öğrencilerimize Bilgiye Ulaşma Yollarını Öğretmek,Onların Ne İstediğiniNe Yapabileceğini Bilip Bunun İçin Gerekli Sorumluluğu Üstlenen,Bilgi ve Beceriye Sahip,Ülkesini Çok SevenAtatürk İlkelerini Özümsemiş,Toplumda Örnek GösterilecekBireyleri Yetiştirmek İçin Varız.

Vizyon

İSTİYORUZ KİOkulumuzdaki Herkes Mükemmele Ulaşmak İçin Çalışmalıdır.Okulumuzda Yapılan Çalışmalar Sıfır Hata İle Sonuçlanmalıdır.Okulumuzu Başarı İle Bitiren Her Öğrenci İlgi ve Yetenekleri Doğrultusunda Ulaşılabilecek En Yüksek Seviyeye Kadar Ulaşabilmelidir.Okulumuzu Başarı İle Bitiren Her Öğrenci, Yaptığı İş Ne Olursa Olsun, Toplumda Sevilen ve Saygı Duyulan Bir Birey Olmalıdır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://14eylulortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar