ARTUKLU MARDİN
21 Kasım Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
21 Kasım Ortaokulu
21 Kasım Ortaokulu
Yeni Kapı Mah.139.Sok. No1 MARDİN /MERKEZ
4822121657

MARDİN ili ARTUKLU ilçesinde bulunan 21 Kasım Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4822121657 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yeni Kapı Mah.139.Sok. No1 MARDİN /MERKEZ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için onları bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen kişiler olarak yetiştirmek, 21. yüzyılda gelişen ihtiyaçlara cevap verecek bireyler olarak hayata hazırlamak, insana değer veren, problemlere çözüm üretebilen milli ve manevi değerlerini koruyan ve geliştiren kişilikli insanlar olarak yetiştirebilmek için varız.

Vizyon

Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerimizin temel ihtiyaçları olan bilgileri onlara verirken, velilerimizin de çocuklarına okulda öğrenme için her fırsatın verildiğinden haberdar ve emin olmasını bekliyoruz. Ayrıca öğretmenlerimiz başarının hep birlikte çalışmaktan geçeceğine inanarak, birlik içerisinde çalışmalarını ve başarılı olmalarını istiyoruz. Bunlarla birlikte okulun bütün çalışanlarının, birbirini bir aile olarak görmelerini, herkesin üzerine düşen görevlerini özveri ile yapmasını ve başarıya inanmalarını istiyoruz.

Başarılar

2011/2012 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA 8. SINIFI BİTİREN 42 ÖĞRENCİLERDEN 8 ÖĞRENCİ ANADOLU LİSESİNİ, 14 ÖĞRENCİ MESLEK LİSESİNİ KAZANMIŞTIR

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://21kasim.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz