İSTANBUL KADIKÖY
60 Yıl Anadolu İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
60 Yıl Anadolu İlkokulu
60 Yıl Anadolu İlkokulu
Acıbadem Mah. Emek Sok. No3 / Kadıköy İSTANBUL
0 216 325 18 32 - 326 24 26

İSTANBUL ili KADIKÖY ilçesinde bulunan 60 Yıl Anadolu İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 216 325 18 32 – 326 24 26 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0 216 326 18 28 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Acıbadem Mah. Emek Sok. No3 / Kadıköy İSTANBUL adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

ÖĞRENCİLERİMİZİ İNSAN HAKLARINA SAYGILI, ÇAĞDAŞ DEMOKRASİYE İNANMIŞ,HUKUKUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ BENİMSEMİŞ KARŞILAŞTIĞI SORUNLARINÇÖZÜMÜNDE AKLIN VE BİLMİN GEREĞİNİ YAPAN, SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMAYI HEDEF ALAN,BİR BİREY OLARAK YETİŞTİRMEKTİR.

Vizyon

HER BİREYİN KİŞİLİK HAKLARINI ÖZGÜRCE KULLANARAK BAŞKALARININ HAKLARINA DA SAYGI DUYDUĞU, SEVGİNİN , VE HOŞ GÖRÜNÜN EGEMEN OLDUĞU BİR ORTAM YARATMAK, ÇAĞDAŞ TEKNOLOJİNİN EĞİTİM ALANINDA GELİŞTİRDİĞİ, TÜM ARAÇ VE GEREÇLERLE DONATILMIŞ BİR EĞİTİM ORTAMINI ÖĞRENCİLERİMİZİN HİZMETİNE SUNMAK, OKULUMUZU TÜM ÇALIŞANLARI, ÖĞRENCİ VE BU OKULDA OLMAKTAN GURUR DUYDUKLARI BİR KURUM HALİNE GETİRMEKTİR.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://60yilanadoluilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz