ARTUKLU MARDİN
Acar İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Acar İlkokulu
Acar İlkokulu
ACAR KÖYÜ/MARDİN MERKEZ
0505 932 22 71

MARDİN ili ARTUKLU ilçesinde bulunan Acar İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0505 932 22 71 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz ACAR KÖYÜ/MARDİN MERKEZ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Belirlenmiş eğitim-öğretim programını çevrenin ekonomik, sosyal, kültürel durumunu dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulayıp, öğrencilerin ilgi,ihtiyaç ve yeteneklerine yönelik bir eğitim sunarak yeteneklerini geliştirmelerine ve göstermelerine ortam hazırlamak için varız.

Vizyon

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda, Atatürk İlke ve İnkılaplarını benimseyen, araştıran, teknolojik araçlardan faydalanmasını bilen yeteneklerini geliştirebilen, bilimsel düşünen, üreten, değerlerimize sahip çıkan, yurtsever bireyler yetiştirmek.

Başarılar

TOPLUMUN BEKLENTİ VE GELİŞİMİ.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://acar.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar