DULKADİROĞLU KAHRAMANMARAŞ
Ağabeyli İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ağabeyli İlkokulu
Ağabeyli İlkokulu
Ağabeyli Mahallesi B.M. Sokak No56 Dulkadiroğlu /KAHRAMANMARAŞ
3442692086

KAHRAMANMARAŞ ili DULKADİROĞLU ilçesinde bulunan Ağabeyli İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 3442692086 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 3442692086 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Ağabeyli Mahallesi B.M. Sokak No56 Dulkadiroğlu /KAHRAMANMARAŞ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

VATAN, MİLLET VE BAYRAK SEVGİSİNİ HERŞEYİN ÜZERİNDE TUTAN, HAKKI, HUKUKU, ADALETİ, DOĞRULUĞU, DÜRÜSTLÜĞÜ, HOŞGÖRÜYÜ, SEVGİYİ, SAYGIYI, YENİLİĞİ, DEĞİŞİMİ, GELİŞMEYİ, ÇALIŞMAYI VE ÜRETMEYİ BİR HAYAT TARZI HALİNE GETİREBİLEN BİREYLER YETİŞTİRMEKTİR…

Vizyon

Ağabeyli ilkokulu öğrencilerine anasınıfından 4. sınıfa kadar, geleceğin iş dünyasının ve küreselleşen toplumun sağlıklı ve ve pozitif katılımcıları olmaları için gereken yetenek, bilgi, beceri ve ahlaki değerleri en üst düzeyde öğrencilerine kazandırmakla tanınan yurt içinde ve dünyada sayılan, model bir okul olma amacındadır.

Başarılar

Okulumuz 2010 yılında Ankara´da yapılan Proje yarışmasında “Organik Kahramanmaraş Cipsi” adlı projeyle Türkiye İkincisi olmuştur.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://agabeyliio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz