BEŞİKDÜZÜ TRABZON
Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi
Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi
Adacık Mahallesi Cami Yanı Küme Evleri No20 İç KapıNo1 Beşikdüzü/TRABZON
0 462 871 45 05

TRABZON ili BEŞİKDÜZÜ ilçesinde bulunan Ahmet Gün Anadolu İmam Hatip Lisesi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 462 871 45 05 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0 462 871 31 84 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Adacık Mahallesi Cami Yanı Küme Evleri No20 İç KapıNo1 Beşikdüzü/TRABZON adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz öğrencilerimizi geleceğe hazırlamak için onları bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen kişiler olarak yetiştirmek, 21. yüzyılda gelişen ihtiyaçlara cevap verecek bireyler olarak hayata hazırlamak, insana değer veren, problemlere çözüm üretebilen milli ve manevi değerlerini koruyan ve geliştiren kişilikli insanlar olarak yetiştirebilmek için varız. Din öğretiminde şekilcilikten kaçınarak , öğrencilerimize okuyup düşünerek karar verme prensibini yerleştirmek için çalışırız.

Vizyon

İslâm dininin inançları, ibadet ve ahlâk esasları ile ilgili işleri yürütmek, din konusunda toplumu aydınlatmak ve ibadet yerlerini yönetmek amacıyla kurulan Diyanet İşleri Başkanlığımızda görevlendirilecek niteliklere haiz din görevlileri yetiştirmektir. Yükümüzün ağır olduğunun farkındayız. Bu yola sabırla, tahammülle, ibadet aşk ve vecdiyle girdik ve devam etme azmindeyiz.

Başarılar

Zeynep KESİCİ K.T.Ü.Fatih Eğitim Fak.Okul Öncesi Öğretmenliği- 2002 Sözel Türkiye 173.sü———-

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://besikduzuaihl.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar