ÇANKIRI MERKEZ
Akçavakıf İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Akçavakıf İlkokulu
Akçavakıf İlkokulu
ÇANKIRI MERKEZ AKÇAVAKIF KÖYÜ
0376 262 73 06

ÇANKIRI ili MERKEZ ilçesinde bulunan Akçavakıf İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0376 262 73 06 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz ÇANKIRI MERKEZ AKÇAVAKIF KÖYÜ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Bir köy ilköğretim okulu olarak işimizin sadece öğretim değil, eğitim olduğunun da bilinciyle öğrencilerimizi: Türkçe´ yi doğru ve etkin kullanan,kendine ve topluma faydalı, geleceğe güvenle bakan, ahlaklı, olumlu düşünen, hayata hazır, çalışkan bireyler yetiştirmek.

Vizyon

Eğitim öğretimde bilgi teknolojilerini kullanan,bugünü yaşarken yarını da düşünen, okulda öğrendikleriyle köyüne ve çevresine olumlu örnek olabilen,kendisiyle ve toplumuyla barışık, öğrenmeye meraklı, sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alan, öz güven sahibi, üreten,yaratıcı,araştırıp sorgulayabilen, Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı bireyler yetiştirebilmek.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://akcavakif.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar