ALİAĞA İZMİR
Aliağa Anadolu Lisesi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Aliağa Anadolu Lisesi
Aliağa Anadolu Lisesi
Yeni Mah. 986 Sk. No 4 Aliağa İZMİR
0232 616 57 89

İZMİR ili ALİAĞA ilçesinde bulunan Aliağa Anadolu Lisesi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0232 616 57 89 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0232 616 54 73 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yeni Mah. 986 Sk. No 4 Aliağa İZMİR adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrencilerimizin Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını,Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini,Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini,Liderlik özeliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın, bireyler olmalarını sağlamaktır

Vizyon

Öğrencilerimizin Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili, özgüvenli olmalarını,Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini,Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmelerini,Liderlik özeliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın, bireyler olmalarını sağlamaktır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://aliagaanadolu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar