DÜZCE YIĞILCA
Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet Ortaokulu
Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet Ortaokulu
Doğanlar Köyü Mevkii 81950 Yığılca DÜZCE
0380 651 63 59

DÜZCE ili YIĞILCA ilçesinde bulunan Anadolu Kalkınma Vakfı Cumhuriyet Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0380 651 63 59 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Doğanlar Köyü Mevkii 81950 Yığılca DÜZCE adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Kurumsal işleyişimizi tüm unsurları ile gerçekleştiren, ortak değer yargılarını paylaşan, ülke genelindeki başarı hedefine erişmek için artı değerlerini birleştirerek ilimizin önder eğitim kurumlarından biri olmak.

Vizyon

Herkesin koşarak geldiği, çevresi ile bütünleşmiş, etik değerlere saygılı, teknolojinin bütün olanakları ile donatılmış, ülkenin geleceğinde söz sahibi bireylerin yetiştirilmesinde katkısı olan, sorunlara ulusal boyutta çözüm önerileri getirebilen, yerelde Yığılca ilçesinin, genelde yurdumuzun en başarılı kurumlarında birisi olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://akvcumhuriyeto.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz