ARSİN TRABZON
Arsin Öğretmenevi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Arsin Öğretmenevi
Arsin Öğretmenevi
Yeşilce Mah. Şehit Haydar Arslan Cad. No16A Arsin/Trabzon Eski Askerlik Şubesi / Emniyet Müdürlüğü Yanı
4627111620-5468801461

TRABZON ili ARSİN ilçesinde bulunan Arsin Öğretmenevi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4627111620-5468801461 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 4627111688 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yeşilce Mah. Şehit Haydar Arslan Cad. No16A Arsin/Trabzon Eski Askerlik Şubesi / Emniyet Müdürlüğü Yanı adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğretmenevimizi, tarihi yapısı içerisinde öncelikle öğretmenlerimiz olmak üzere tüm misafirlerimizin, öğretmenevimize güven duyduğu, kuruma karşı önyargıların olmadığı, aldıkları kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetinin sağlandığı örnek alınan bir kurum haline getirmektir Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle uyum sağlayarak, yerinde yatırımlarla misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren hizmetlerimiz ile öğretmenevlerinin örnek model aldığı öncü bir kurum haline gelebilmektir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://arsinogretmenevi.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz