ERBAA TOKAT
Atatürk İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Atatürk İlkokulu
Atatürk İlkokulu
Gündoğdu Mahallesi Doğu Bulvarı Atatürk Cad. Erbaa/TOKAT
3567151062

TOKAT ili ERBAA ilçesinde bulunan Atatürk İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 3567151062 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise – numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Gündoğdu Mahallesi Doğu Bulvarı Atatürk Cad. Erbaa/TOKAT adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Milli Eğitim Temel Kanunu´nda belirtilen Milli Eğitim Genel Amaçları çerçevesindeÖğrencilerimizi:Milli ve manevi değerlerimizi benimseyen,İnsan haklarına ve evrensel hukuk kurallarına bağlı,Bilgiye ulaşmanın yollarını öğrenmiş,Bilim ve teknolojinin imkânlarından yararlanılabilen,Topluma faydalı bir görev alma bilincine ulaşmış, Birey olarak bir üst öğretime hazırlayan ortam ve imkânları sağlayarak,Bulunduğumuz çevredeki ilköğretim kurumları arasında tercih edilen,bir kurum olmak.

Vizyon

Çağdaş eğitim ve öğretim bilimi kapsamındaMilli kültürünü özümseyen ve yeniliklere açık,Kendi düzeyindeki okullar arasında örnekÖğrenci başarı ve davranışlarında model,Kaliteyi yakalamış ve bu alanda paydaşlarını en üst seviyeye ulaştırmış güzide bir kurum olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://ataturk.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar