ORTAHİSAR TRABZON
Ayfer Karakullukçu İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ayfer Karakullukçu İlkokulu
Ayfer Karakullukçu İlkokulu
Konaklar Mah. Emek cad. No 17 Ortahisar Trabzon
0462 334 47 42

TRABZON ili ORTAHİSAR ilçesinde bulunan Ayfer Karakullukçu İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0462 334 47 42 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0 462334 47 40 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Konaklar Mah. Emek cad. No 17 Ortahisar Trabzon adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

MİSYONUMUZ Biz, bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bireyler yetiştirmek için varız.

Vizyon

VİZYONUMUZ Milli değerlerinin bilincinde olan çağdaş bilim ve teknolojinin ışığında öğrenmeyi öğrenen, sorgulayan, üreten, çevresine duyarlı, insanları seven ve insan haklarına saygılı bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://ayferkarakullukcuioo.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar