ISPARTA SÜTÇÜLER
Ayvalıpınar Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Ayvalıpınar Ortaokulu
Ayvalıpınar Ortaokulu
Ayvalıpınar Köyü / Sütçüler /ISPARTA
2463554184

ISPARTA ili SÜTÇÜLER ilçesinde bulunan Ayvalıpınar Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2463554184 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2463554184 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Ayvalıpınar Köyü / Sütçüler /ISPARTA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Bilişim ve Teknoloji Çağının getirdiği hızlı değişimi takip edebilecek, değişime yön verebilecek,Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluş ve varlığının önemini ve değerini kavrayan, Bilgiyi öğrenme yollarını keşfeden bilgiden yeni bilgiler üretebilen, Çağın yenilikleriyle, sahip olduklarının sentezini yapabilen, İngilizce ile birlikte en az bir yabancı dili doğru ve etkin bir şekilde kullanabilen,Kendini tanıyan ve ifade edebilen, Başkalarına saygılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, dikkatli, duyarlı ve düşünceli, Doğayı tanıyan, doğaya karşı her zaman saygılı olan, Kendi sağlığına ve bedenine gereken önemi veren Kendisi ile barışık, öz saygısı gelişmiş, Kendini geliştirme isteğiyle dolu, Sosyal sorumluluk bilincine sahip,bir nesil yetiştirmek için var olan, Türkiye´nin önde gelen bir okuluyuz

Vizyon

Öğrencilerimizi Atatürk İlke ve İnkılaplarını özümsemiş bilgi çağına uyum sağlayan, çağdaş teknolojiyi izleyen bilgi üreten aydın gençler olarak yetiştirmek ve eğitimde öncü olmak.

Başarılar

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEMİNDE YAPILAN ORTAK SINAVLARDA DERS ORTALAMALARINDA İLÇE 1.´LİĞİ İL 1.´LİĞİ VE TÜRKİYE DERECESİ ELDE EDİLMİŞTİR.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://ayvalipinarortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz