KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
Bahçelievler İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bahçelievler İlkokulu
Bahçelievler İlkokulu
Siteler mah. Emel cad. No85 Lüleburgaz/Kırklareli
2884174849

KIRKLARELİ ili LÜLEBURGAZ ilçesinde bulunan Bahçelievler İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2884174849 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2884174839 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Siteler mah. Emel cad. No85 Lüleburgaz/Kırklareli adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrencilerimiz için İnsan haklarına saygılı, çağdaş, demokrasiye inanmış, toplumsal değerleri benimsemiş, sorumluluk duygusu gelişmiş, karşılaştığı sorunların çözümünde aklın ve bilimin gereğini yapan, sağlıklı ve mutlu yaşamı hedef alan, bilgiye kolayca ulaşabilen, yeni bilgiler üretebilen, ürettiğini paylaşabilen, uygulayabilen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanıyan ortamlar yaratmak için, VARIZ…

Vizyon

Evrensel ilkeler ışığında, Atatürk’ün gösterdiği yolda ilerleyen Yaratıcı, üretken, kendine güvenen, katılımcı, sosyal açıdan yetişmiş, lider bireyler yetiştirmektir.

Başarılar

Lüleburgaz´da 2011 yılında yapılan Okullar arası bilgi yarışmasında Okulumuz İlçe Birincisi oldu. Öğrencimiz Abdullah Veli ALP Taekwondoda 2011 Türkiye 2. ve İl Birincisi oldu. Öğrencimiz Aleyna KOCA, SBS 2011 de Türkiye Birincisi oldu.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://luleburgazbahcelievlerio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar