GELENDOST ISPARTA
Balcı İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Balcı İlkokulu
Balcı İlkokulu
Balcı Köyü İlkokulu No279
2463867044

ISPARTA ili GELENDOST ilçesinde bulunan Balcı İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2463867044 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Balcı Köyü İlkokulu No279 adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Geleceğimize güvenle bakmamızı sağlayacak çağdaş dünyanın gerektirdiği bilimsel donanımları ,toplumunun etik değerlerini en iyi şekilde kuşanmış güzel insanlar yetiştirmek.

Vizyon

T.C. Anayasasında ifade edilen çağdaş, demokratik, laik, sosyal hukuk devleti ilkelerine gönülden bağlı ilköğretim programında amaçlanmış eğitim ilkelerini, çevre koşullarını da dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde uygulamak, öğrencilerin kabiliyetlerine ve ihtiyaçlarına uygun bir eğitim hizmetini sunmak, onların sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlamak ve okulda öğrenmenin kalitesini arttırmak temel ilkemizdir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://balciilkokulu32.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz