BERGAMA İZMİR
Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. No6/B 35700 BERGAMA İZMİR
2326320909

İZMİR ili BERGAMA ilçesinde bulunan Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2326320909 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2326322747 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Zafer Mah. Cumhuriyet Cad. No6/B 35700 BERGAMA İZMİR adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi olarak Misyonumuz, ‘Özel Eğitim ve Rehberliğin amaçları doğrultusunda, hiçbir ayrım gözetmeden, Bakırçay Havzasındaki (Bergama, Dikili ve Kınık ilçelerindeki) bireylerin, yaşadıkları toplumla bütünleşerek kendilerini gerçekleştirmelerine ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyon

Bergama Rehberlik ve Araştırma Merkezi olarak Vizyonumuz, Özel Eğitim,Rehberlik ve Psikolojik Danışma alanlarında hızlı,ilkeli ve dünya standartlarında hizmet verenülkemizin seçkin RAM´ları arasındaki hak ettiği yerini almış,örnek bir kurum olmaya çalışırız.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://bergamaram.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar