BATTALGAZİ MALATYA
Beydağı Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Beydağı Ortaokulu
Beydağı Ortaokulu
Beydağı Mah. Merkez/MALATYA
4222230020

MALATYA ili BATTALGAZİ ilçesinde bulunan Beydağı Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4222230020 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Beydağı Mah. Merkez/MALATYA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz beydağı ilköğretim okulu olarak, bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, öğrencilerin bireysel farklılıklarına saygı duyarak ve gözeterek bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak, öğrencilerimizi daha özgür sınıf ve daha özgür okul ilkesine uyarak eğitip geliştirmek, öğrencilerimizi bilgi toplumunun ve teknolojinin gereklerine uygun yetiştirmek. Okulumuzun eğitim çalışanlarını bilimin ve insanlığın ortak değerlerinden yararlanan, kendini geliştiren ve toplumu ileri götüren güç olarak yetiştirmek, okulumuzda bi atılım, bir değişim yaratarak okul toplumunun gelişmesini sağlamak, öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi-yöneticilerimizi ve velilerimizi 21. Yüzyıla hazırlamak, için VARIZ ve ÇALIŞMAKTAYIZ.

Vizyon

Biz, Beydağı İlköğretim Okulu olarak istiyoruz ki,Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Herkes,insan yaşamının sürekli bir öğrenme-yenilenme ve gelişme süreci içinde geçtiğini bilsin. Okulumuzda her veli, öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. Bizlere inansın, destek olsun.Okulumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğru yaptıklarında alacakları cevaptan korkmasınlar ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda, herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okul ortamında ve her yerde herkes “kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmama “ ilkesine uysun. Bilgiye ulaşan, ulaştığı bilgileri kullanan, kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz olsun ve bunu çevrelerine yaysın.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://beydagiortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar