MARDİN MAZIDAĞI
Bilge İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bilge İlkokulu
Bilge İlkokulu
bilge köyü mazıdağı mardin
.

MARDİN ili MAZIDAĞI ilçesinde bulunan Bilge İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için . telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz bilge köyü mazıdağı mardin adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

okulumuzda milli eğitimin genel amaç ve temel ilkeleri ile milli eğitim bakanlığı ilköğretim kurumlar yönetmeliği doğrultusunda yasa ve mevzuat proğramlarının uygulanması ve geliştirilmesi milli birlik ve bütünlük içinde çağdaş uygarlığın yapıcı yaratıcı seçkin bir ortağı olan bireyler yetiştirilmesinde araç olan eğitim öğretim sürecini düzenleyen eğitim sistemi ve işleyişinin etkin bir şekilde yerine getirilmesi.kendine özgüveni olan büyüklerini sayan küçüklerini seven,doğru ,dürüst ve ülkemizi hak ettiği yere getirmek için sürekli çalışan bireyler yetiştirmek.

Vizyon

türkiyede ve çağdaş ülkelerdeki eşdeğer ilkokullar ile yarışacak düzeye erişmiş kaliteli bir okul olmaktır.bilgi çağına uygun iyi bir eğitimle,bilgili,dürüst,erdemli,sorumluluk sahibi,özgüveni olan,milli manevi ahlaki kültürel ve insani değerlere bağlı,sevgi saygı şefkat ve yardımlaşma duygularına sahip vatanını bayrağını milletini seven ve insanlar severek yeşeren kaliteli gençler yetiştirecek bir okul olmaktır

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://bilgeilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar