ADANA ALADAĞ
Boztahta İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Boztahta İlkokulu
Boztahta İlkokulu
Boztahta Köyü ALADAĞ/ADANA
3225992061

ADANA ili ALADAĞ ilçesinde bulunan Boztahta İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 3225992061 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Boztahta Köyü ALADAĞ/ADANA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Kendisiyle ve toplumuyla barışık, teknolojik gelişmeleri takip eden öğrenmeye meraklı, sağlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk üstlenebilen, öz güven sahibi, üretken, yaratıcı, araştıran ve sorgulayan, gelişmelere açık Atatürk İlkelerine ve Laik Cumhuriyete sahip çıkan 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek bireyler yetiştirerek Aladağ ilçesinin örnek ve model okulu olmak.

Vizyon

Bireysel farklılıkları dikkate alan, araştırma sorgulama becerileri gelişmiş, yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, milli ve ahlaki değerlerine bağlı tarih bilincine sahip, yaşadığı coğrafyayı bilen, sorumluluklarını bilen, insan haklarına saygılı, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, yeniliklere açık iyi bireyler yetiştirmek.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://aladagboztahtaioo.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz