GİRESUN MERKEZ
Boztekke İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Boztekke İlkokulu
Boztekke İlkokulu
Boztekke Köyü Camii Yanı Merkez / GİRESUN
4542633454

GİRESUN ili MERKEZ ilçesinde bulunan Boztekke İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4542633454 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 4542633454 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Boztekke Köyü Camii Yanı Merkez / GİRESUN adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

*Biz,geçmişinden ders alan ve geleceğini ona göre yönlendiren,*Kültürel değerlerine saygılı gelenek ve göreneklerini yaşatan ve yaşayan,*Sorumluluk bilinci gelişmiş,*Ülkemizin sorunlarına kalıcı çözümler üretebilecek özgüveni olan,*Çağdaş ve demokratik bireyler yetiştirmek için varız.

Vizyon

*Boztekke İlkokulunu,yönetici ,öğretmen ,veli ve öğrencilerimizin güç birliği ile*Öğrencilerini bir üst öğrenime ve hayata hazırlayan,ailesine ve toplumuna yararlı bireyler olarak yetiştiren,*Öğrencilerine sürekli daha iyi bir eğitim ve öğretim imkanı sağlamaya çalışan,*Milli ve manevi değerlerine bağlı,sosyal yönü zengin bireyler yetiştiren,*Bütün çalışanlarının kendilerini çalışma ortamında mutlu hissettikleri,*Her yönden güçlü ve kaliteli bir eğitim kurumu yapmaktır

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://boztekkeilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar