SÜRMENE TRABZON
Çehreliler Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Çehreliler Ortaokulu
Çehreliler Ortaokulu
Soğuksu Mah. Sürmene/TRABZON
462-7461867

TRABZON ili SÜRMENE ilçesinde bulunan Çehreliler Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 462-7461867 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Soğuksu Mah. Sürmene/TRABZON adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Sürmene Çehreliler İlkokulu olarak üslendiğimiz eğitim öğretim görevini yerine getirirken:-Öğrencilerimizin mutluluğunu ve ruhsal gelişimini ön planda tutmak.-Öğrencilerimizin aile toplum gelenek ve göreneklerine bağlı çalışmaya hazır, ahlaklı ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek.-Öğrencilerimize yardımseverlik ve sosyal sorumluluk ilkelerini aşılamak için okul içimde ve dışında etkinliklere katılmak.-Başarının takım çalışmasıyla mümkün olacağına inanarak öğretmen-veli-öğrenci işbirliği içinde çalışırız.

Vizyon

Sürmene Çehreliler İlkokulu olarak hedefimiz bilimin ve teknolojinin ışığında, manevi değerlerden beslenen, toplumun geleceğini aydınlatacak bireyler yetiştirmek, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://cehrelilerortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar