PAMUKOVA SAKARYA
Cumhuriyet İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Cumhuriyet İlkokulu
Cumhuriyet İlkokulu
Cumhuriyet Mahallesi. Nilüfer Sokak. Pamukova/ SAKARYA
0 264 5513489

SAKARYA ili PAMUKOVA ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 264 5513489 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Cumhuriyet Mahallesi. Nilüfer Sokak. Pamukova/ SAKARYA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Ailesine, vatanına, bayrağına, milletine, devletine, cumhuriyetine, bağlı bireylerin yeteneklerini ortaya çıkarabilecek ve becerilerini uygulayarak geliştirebilecekleri imkanları sunarak kendine güvenen yardımlaşmayı seven, paylaşımcı, sevgiyi ve saygıyı bilen, dürüst, ilkeli, kaliteli, mutlu insan yetiştirmek. Velilerinde bu konuda eğitime ve eğitilme sürecine katılımını sağlayarak daha iyiye, daha güzele yönelik hizmet sunmak ve ortam oluşturmak.

Vizyon

Geçmişini bilen, çağdaş bilimin ışığı altında mevcut teknolojilerden yararlanarak, düşünen, araştıran, sorgulayan, uygulama alanı yaratan, uygulayan, toplumsal kalkınmayı ve ülke yararlarını kendi yararlarıyla özleştiren, öğretmenlerin, öğrencilerin, velilerin birlikte, hareket edebilecekleri, daha çok zaman ayırmaktan zevk alabilecekleri “Bizim eğitim öğretim yuvamız” diyebilecekleri Türkiye’nin en iyi ve en seçkin kurumu olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://pamukovacumhuriyetilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz