SARAY TEKİRDAĞ
Cumhuriyet İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Cumhuriyet İlkokulu
Cumhuriyet İlkokulu
Kemalpaşa Mah . Cumhuriyet Cad . Cumhuriyet İlkokulu Saray Tekirdağ
0 282 768 57 89 / 0 282 768 14 98

TEKİRDAĞ ili SARAY ilçesinde bulunan Cumhuriyet İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 282 768 57 89 / 0 282 768 14 98 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise – numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Kemalpaşa Mah . Cumhuriyet Cad . Cumhuriyet İlkokulu Saray Tekirdağ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrencilerimizi anaokulu yaşlarından başlayarak ilköğretimin bütün kademelerinde sağladığımız eğitimle, güçlü bir kimliğe sahip, başarıyı hedefleyen, yenilikçi, yaratıcı, toplum tarafından takdir edilen, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ahlaklı bireyler olarak yetiştirmektir.

Vizyon

Çevresindeki okullar arasında en kaliteli eğitim öğretimi veren, başarısıyla, tecrübesiyle, yetiştirdiği öğrenci kalitesi ile adından söz ettiren, çocuklarımızın düşlerinin buluştuğu bir okul olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://saraycumhuriyet.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz