BAYKAN SİİRT
Demirışık İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Demirışık İlkokulu
Demirışık İlkokulu
Demirışık Köyü Baykan/SİİRT
5454107407

SİİRT ili BAYKAN ilçesinde bulunan Demirışık İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 5454107407 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Demirışık Köyü Baykan/SİİRT adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Demirışık ilkokulu olarak misyonumuz bilgili, becerikli ve kendine güvenen, olayları sorgulayabilen, bilgi üreten, kendi ve sosyal çevresi ile barışık, hayal gücüne sahip, benlik duygusu gelişmiş, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek, teknolojik gelişmeleri takip edip bunu en iyi şekilde kullanabilen bireyler yetiştirebilmektir.

Vizyon

Akademik ve bireysel gelişimini tamamlamış genç, dinamik, bilim ve teknoloji ışığında ilerleyen öğrenciler yetiştirerek bölgemizin en iyi okullarından biri olmaktır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://demirisikio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz