MERKEZ UŞAK
ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
Kemalöz Mah. 2.Sakin Sokak No9/c Merkez/Uşak
0276 2164200

UŞAK ili MERKEZ ilçesinde bulunan ERTUĞRUL GAZİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0276 2164200 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0276 2164200 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Kemalöz Mah. 2.Sakin Sokak No9/c Merkez/Uşak adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Kurumsal kimliği ve sunduğu hizmetlerle örnek alınan, kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, mesleğinde önder, saygılı ve sorumlu bireyleri yetiştiren bir kurum olmayı başarmaktır.

Vizyon

Öğrencilerimizin zihninde, insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygıya dayanan bir din öğretimi anlayışının yayılmasına katkıda bulunmak, evrensel ilkeleri gözeten, yüksek karakterli ve nitelikli insanlar yetiştirmektir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://usakertugrulgaziaihl.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz