BAYKAN SİİRT
Fatih Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Fatih Ortaokulu
Fatih Ortaokulu
Yenidoğan Mah. Turgut Özal Bulvarı Gürçeşme Caddesi No 15 Baykan / SİİRT
0484 561 24 90

SİİRT ili BAYKAN ilçesinde bulunan Fatih Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0484 561 24 90 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yenidoğan Mah. Turgut Özal Bulvarı Gürçeşme Caddesi No 15 Baykan / SİİRT adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık Atatürk ilkelerine bağlı laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen kendine güvenen çevresine saygılı yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek, Bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak, sevgi ve saygının güven ve huzur sağlandığı, mutlu ve gurur duyacağımız başarılı bir okul olmak hedefimizdir.

Vizyon

Öğrencilerimizin kendine güvenen, ideallerini gerçekleştirmeye istekli,toplum içinde başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duyan birey olmalarını sağlamak,Her çocuğun içindeki yaratıcı, çok yönlü, haklarını koruyabilen,güven, hoşgörü ve sevginin hakim olduğu bir ortam yaratmak,Eğitim – Öğretim etkinliklerinde, çağdaş teknolojinin getirdiği tüm olanakların kullanıldığı bir ortamı öğrencilerimizin hizmetine sunmak,Okulumuzu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri ile çevrede örnek gösterebilecek ve gurur duyacak bir kurum haline getirmek,Öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede gidererek, onları başarıya götüren yolda motive edip, umut ve güveni aşılayarak hedeflerine emin adımlarla gitmelerini sağlamak,Çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteğini ve yeteneğini kazandırmaktır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://baykanfatihortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar