KURTALAN SİİRT
Gözpınar Anaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Gözpınar Anaokulu
Gözpınar Anaokulu
Gözpınar Köyü Huzur Mah. Aile Merkezi Yanı.
0484 4183180

SİİRT ili KURTALAN ilçesinde bulunan Gözpınar Anaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0484 4183180 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0541 811 76 58 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Gözpınar Köyü Huzur Mah. Aile Merkezi Yanı. adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Çocukların yaparak,yaşayarak elde ettikleri deneyimleriDeğişik projeler ve aile katılımları ile destekleyerekÇocukların gelişimini en üst düzeye çıkartmayı ve onları hayata hazırlamayı HEDEFLEMİŞTİR…

Vizyon

Çocuklara doğuştan gelen öğrenme aşkını teşvik edenBireysel farklılıkları ve gelişim düzeylerini gözönünde bulunduran,Özbakım becerilerini ve yeteneklerini geliştiren Yaratıcı ve eleştirel düşünmelerini sağlayan Problem çözen Özsaygı ve özgüveni gelişmiş iletişim becerileri kuvvetli Sorunluluklarının farkında çevre ve toplum bilinci yüksekMutlu ve sevgi dolu bireyler yetiştirmeye önem veren bir kurumdur.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://gozpinaranaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz