ALACAKAYA ELAZIĞ
Halk Eğitim Merkezi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Halk Eğitim Merkezi
Halk Eğitim Merkezi
alacakaya
4244816321

ELAZIĞ ili ALACAKAYA ilçesinde bulunan Halk Eğitim Merkezi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4244816321 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 4244816321 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz alacakaya adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Türk Milli Eğitiminin temel ilkeleri doğrultusunda, yaygın eğitimin önemini özümsemiş,örgün eğitim sistemi dışına çıkmış vatandaşlarımıza yaşı ne olursa olsun eğitim vermek. Kültürel değerlerimize sahip çıkarak yöremiz insanının sosyal ve mesleki yönden gelişimini sağlayıp toplumsal değerlere saygılı, araştırmacı, katılımcı ve üretken insanlar yetiştirerek çağı yakalamış bir eğitim kurumu olmaktır.

Vizyon

Halk Eğitim Merkezi olarak eğitimlerini tamamlayamamış, kendini geliştirme amacında olan herkese çağdaş,eğitim seviyesi yüksek, topluma faydalı, üretken, öz güvenini kazanmış ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek davranışlar kazanmış bireyler yetiştirmektir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://alacakayahem.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz