KİLİS MERKEZ
Hasan Ünlükahraman Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Hasan Ünlükahraman Ortaokulu
Hasan Ünlükahraman Ortaokulu
Barış mahallesi Çavuşoğlu Sokak NO3 KİLİS
0 (348) 813 41 88

KİLİS ili MERKEZ ilçesinde bulunan Hasan Ünlükahraman Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 (348) 813 41 88 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Barış mahallesi Çavuşoğlu Sokak NO3 KİLİS adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Okulumuz çağdaşlığın, teknolojinin, toplumsal yardımlaşmanın, milli değerlerin egemen olmasını sağlayacak, toplumun gelişmesine katkıda bulunacak ve yaratıcı düşünebilen insanlar yetiştirecektir. Bu misyonu gerçekleştirmek için, Selahaddin İyigün İlköğretim Okulu bugün ulaştığı düzeyi aşarak eğitimde mükemmelliği ölçü alan eğitim kurumu olacaktır.

Vizyon

Öğrencilerimizi Atatürk ilkelerine bağlı, Yurdunu ve milletini seven, Ülkemizin muassır medeniyetlerden de daha ileriye gitmesi için mücadele etmeyi kendisine görev bilen, Bilimi yaşamında temel kaynak olarak benimseyen, Araştıran, soruşturan, Geleneklerimize ve kültürümüze sahip, Ahlaklı bireyler olarak yetiştirmektir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://hasanunlukahramanoo.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz