MUŞ VARTO
Hürriyet İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Hürriyet İlkokulu
Hürriyet İlkokulu
Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Kültür Sitesi Yanı VARTO/MUŞ
0(436)7112131

MUŞ ili VARTO ilçesinde bulunan Hürriyet İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0(436)7112131 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Kültür Sitesi Yanı VARTO/MUŞ adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Çağın gereksinimi olan“Her bireyin eğitimden yararlanma” ilkesini amaç edinmiş,Kendine güvenen,Eleştirel düşünceyle rasyonel bilgiyi üreten ve doğru kullanan,Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı bireyleri yetiştirmek,İnsan merkezli ve katılımcı yönetim anlayışı ile Gerekli alt yapı sorunlarını çözüme kavuşturacak, Bilimsel gelişmelere açık, Etkili iletişim anlayışına sahip kadroların oluşturduğu Sürekli iyileştirme anlayışı ile kurumumuzu ve organlarını Eğitim, bilim ve kültür merkezi haline getirmektir.

Vizyon

Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. Her veli öğrencisine öğrenme için her fırsatın verildiğine inansın. Hem öğrenenler hem de öğretenler birbirlerinin gelişimine yardımcı olsun. Okulumuzda çalışanlar kendinden emin olsun. Doğruları yaparken alacakları tepkiden korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. Okulumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://vartohurriyetio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz