FETHİYE MUĞLA
Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu
Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu
Patlangıç Mah. Baha Şıkman Cad. 315.Sok Fethiye/MUĞLA
0 252 6111200

MUĞLA ili FETHİYE ilçesinde bulunan Kaymakam Mustafa Karslıoğlu İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0 252 6111200 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0 252 6111201 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Patlangıç Mah. Baha Şıkman Cad. 315.Sok Fethiye/MUĞLA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Çağdaş eğitim metotları ve yaklaşımları ışığındamilli değerlerine bağlı,bedenen,ruhen sağlıklı,vatanını ve milletini seven,kişilik sahibi,özgür ve özgün düşünce gücüne sahip,insan haklarına saygılı,yaratıcı,teşebbüs cesareti ve kabiliyeti olan,ailesine,çevresine ve devletine karşı sorumluluklarını bilen bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

İlköğretim okullarının en iyisi olabilmek için her türlü rekabet koşulları içerisinde, gelişim ve değişimlere odaklı atılımlar yaparak, ilçemizin, öğrencilerimizin, velilerimizin ve çalışanlarımızın gurur duyacağı bir marka haline gelmektir.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://karsliogluilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz