GEVAŞ VAN
Kızıltaş Köyü Necibe Ahmet Coşkun İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Kızıltaş Köyü Necibe Ahmet Coşkun İlkokulu
Kızıltaş Köyü Necibe Ahmet Coşkun İlkokulu
Kızıltaş KöyüGEVAŞVAN
4326122025

VAN ili GEVAŞ ilçesinde bulunan Kızıltaş Köyü Necibe Ahmet Coşkun İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4326122025 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 4326123476 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Kızıltaş KöyüGEVAŞVAN adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

OKULUMUZUN MİSYONU:Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarakSağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

Vizyon

OKULUMUZUN VİZYONU:Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlâka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği, tercih edilen bir okul olmaktır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://gevaskiziltasio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar