AYVACIK ÇANAKKALE
Korubaşı Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Korubaşı Ortaokulu
Korubaşı Ortaokulu
KORUBAŞI KÖYÜ No43 AYVACIK / ÇANAKKALE
(0286) 723 40 70

ÇANAKKALE ili AYVACIK ilçesinde bulunan Korubaşı Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için (0286) 723 40 70 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0286 723 40 70 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz KORUBAŞI KÖYÜ No43 AYVACIK / ÇANAKKALE adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

’Daha iyi bir eğitim imkanı nasıl sağlarız ?’ sorusundan yola çıkarak, değişen dünya şartlarında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren öğrenciler yetiştirmek için varız.

Vizyon

Geleceğimizi öğrencilerimizle beraber kurmanın heyecanını umudunu yaşayabilmek ve yaşatabilmek.

Başarılar

DYNET Program Kullanımında Birinci dönem İkincilik Ödülü ve İkinci Dönem Birincilik Ödülü ,Bu Benim Eserim Proje Yarışmasında İl Elemelerini Geçerek Bölge Elemelerinde Eskişehir Sergisine Eser Gönderdik.İlde yapılan Bilim Şenliklerine Katıldık, İl Basketbol Kız Turnuvası Dördüncülüğü, Yıldız Erkekler Atletizm İlçe Birinciliği, İlçe İkinciliği, İlçe Dördüncülüğü Kazandık, Öğretmenler Günü Şiir Yarışması Birinciliği

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://korubasiortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz