AYDIN KUYUCAK
Mesleki Eğitim Merkezi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Mesleki Eğitim Merkezi
Mesleki Eğitim Merkezi
Yeni Mahalle İnönü Caddesi No63 KuyucakAYDIN
2563713362

AYDIN ili KUYUCAK ilçesinde bulunan Mesleki Eğitim Merkezi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2563713362 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2563714207 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yeni Mahalle İnönü Caddesi No63 KuyucakAYDIN adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

M İ S Y O N U M U Z”Öğrencilerimize meslekleriyle ilgili teknolojik bilgileri kazandırmak, İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen , bilgisini pratikle birleştiren,becerikli ve kendisine güvenen,sorumluluk duyguları gelişmiş bireyler olarak yetişmelerine imkan tanımak.Onları geleceğin teknoloji dünyasının mimarı olacak yetenekler kazandırmak.”

Vizyon

V İ Z Y O N U M U Z”Çağı yakalamış ve mükemmelliğe erişmiş, çevresinde ve ülkesinde örnek bir mesleki eğitim kurumu olmak,”

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://kuyucakmem.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar