EDİRNE MERKEZ
Mesleki Eğitim Merkezi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Mesleki Eğitim Merkezi
Mesleki Eğitim Merkezi
Yeni Sanayi Sitesi 22100 /EDİRNE
2842352708

EDİRNE ili MERKEZ ilçesinde bulunan Mesleki Eğitim Merkezi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2842352708 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2842352709 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yeni Sanayi Sitesi 22100 /EDİRNE adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz Mesleki Eğitim Merkezi olarak, bütün öğrencilerimizi, kendilerine güvenen sağlıklı ve sosyal bireyler olarak yetiştirmek, Milli Eğitimin Genel Amaçları ve temel ilkeleri doğrultusunda yönlendirmek, kapasitelerince öğrenmelerini sağlamak ve onları iş piyasasına hazırlamak değişen ve gelişen koşullara uyum sağlayan, başarıyı ekip çalışmasında gören anlayış ve tutuma sahip kılmak için varız.

Vizyon

Çırağı , Kalfası, öğretmeni, velisi, ve tüm sanayi çalışanlarıyla sevgi ve hoşgörü ikliminin egemen olduğu, akademik ve sosyal aktiviteleriyle önder bir kurum olmak.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://edirnemesem.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz