ADAPAZARI SAKARYA
Mithatpaşa Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Mithatpaşa Ortaokulu
Mithatpaşa Ortaokulu
Mithatpaşa Mah. 638. Sokak No46 Adapazarı/SAKARYA
(264) 276 09 91

SAKARYA ili ADAPAZARI ilçesinde bulunan Mithatpaşa Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için (264) 276 09 91 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise (264) 276 09 92 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Mithatpaşa Mah. 638. Sokak No46 Adapazarı/SAKARYA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Sorumluluk alabilen özgün, yenilikçi, özgüveni olan ve teknolojiyi kullanabilen Sağlam karakterli, sevgi ve hoşgörüyü benimsemiş Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı,Vatanına, milletine ve değerlerine bağlı Sosyal ve kültürel alanda aktif bireylerin yetiştiği ve bütün paydaşların mutlu olduğu bir okul olmak.

Vizyon

Okuldaki tüm eğitim-öğretim hizmetlerinde “Öğrenci Merkezli Eğitim” ve ´Hayat Boyu Öğrenmeyi´ esas alarak başarılı ve MUTLU bireyler yetiştirmektir.

Başarılar

2013-2014 Eğitim Öğretim yılında TEOG sınavı sonucunda 17 öğrencimiz Fen Lisesi´ni kazanmıştır.2014-2015 Eğitim Öğretim yılında 20 öğrencimiz Fen Lisesini kazanmıştır.Ayrıca sportif alanda Okul Futsal Takımımız,Masa Tenisi Erkek Takımımız,Futbol Takımımız Sakarya Birincisi olmuştur.Voleybol(kız) Takımımız,Erkekler ve Kızlar Yüzme Takımımız ve Masa Tenisi(Kız) takımımız Sakarya İkincisi olmuşlardır.Adapazarı Matematik Olimpiyatlarında Okulumuz Sakarya 2. olmuştur.Gene okulumuz TOYOTA Teknik Projeler Yarışmasında 3 proje ile Sakarya Birincisi olmuştur.2015-2016 Eğitim Öğretim yılında Kız Futbol Takımımız Sakarya 1. olmuştur.Kız Voleybol takımımız ise Sakarya 2. olmuştur.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://adapazarimithatpasa.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz