BAHÇELİEVLER İSTANBUL
Mustafa Kemal İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Mustafa Kemal İlkokulu
Mustafa Kemal İlkokulu
Cumhuriyet M. Meltem C. Urban S. No 41 34186 Bahçelievler/İSTANBUL
2124367213

İSTANBUL ili BAHÇELİEVLER ilçesinde bulunan Mustafa Kemal İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 2124367213 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 2124367283 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Cumhuriyet M. Meltem C. Urban S. No 41 34186 Bahçelievler/İSTANBUL adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Her öğrenciyi çok iyi spor yapan, derslerinde başarılı, toplumdaki yerine karar verebilecek bilgi, yetenek ve özgürlüğüne sahip bireyler olarak yetiştirmek. • Okulun sorunlarına duyarlı insan olarak yetiştirmek. • Türkiye’nin en iyi eğitim ve öğretim yapısına sahip olmak

Vizyon

Kültürlü çağdaş, demokratik, cahil olmayan, iyi ahlaklı, vatanına, milletine, yaşadığı topluma yararlı, daha çalışkan, başarılı, çevresini eğitecek, ülke kalkınmasına katkıda bulunacak, • “Ben değil biz” diyebilen öğrenciler yetiştireceğiz.

Başarılar

• 2011- 2012 Eğitim Öğretim Yılında 3/B sınıfı Türkiye TİYATRO birinciliği• 2012- 2013 Eğitim Öğretim yılında 1-G sınıfı öğrencisi FEYZA TOKGÖZ´ün “Ben Belediye Başkanı Olsam” adlı mektup yarışması birinciliği. • 2014- 2015 Eğitim Öğretim yılında Bahçelievler İlçesi güreş müsabakalarında ilkokul ve ortaokullarda ilçe birinciliği

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://bevmustafakemalilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz