GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL
Osmangazi İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Osmangazi İlkokulu
Osmangazi İlkokulu
Osmangazi Mh. 14 nolu Cad. 9 Nolu Sk. No1 Şehitkamil/ GAZİANTEP Metro Süper Market Arkası
0342 341 29 00

GAZİANTEP ili ŞEHİTKAMİL ilçesinde bulunan Osmangazi İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0342 341 29 00 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0342 341 29 01 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Osmangazi Mh. 14 nolu Cad. 9 Nolu Sk. No1 Şehitkamil/ GAZİANTEP Metro Süper Market Arkası adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrenmeyi öğrenerek araştıran, sorgulayan, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, milli, manevi ve evrensel değerler ile öz değerlerini barıştırıp doğru algılayan, olumlu tutumlar geliştirebilen, dilini en iyi şekilde kullanabilen,insan sevgisiyle dolu,empati kültürünü geliştiren yurttaşlar olarak hayata hazırlamak temel ilkemizdir.

Vizyon

ÖĞRENCİLERİMİZİ Çağdaş ve estetik değerleri özümsemiş bir sanata, etik değerleri yücelten bir erdeme, iki günü birbirine eşit olmamacasına aksiyoner bir bilince ve onları eşitler içinde mümeyyiz vasıflara sahip olarak yetiştiren bir kurum´uz.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://gazianteposmangaziilkokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz