PERVARİ SİİRT
Pervari İMKB Anadolu Lisesi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Pervari İMKB Anadolu Lisesi
Pervari İMKB Anadolu Lisesi
Şakiran mah. Batur sok. No21 Pervari Siirt
0484 361 33 62

SİİRT ili PERVARİ ilçesinde bulunan Pervari İMKB Anadolu Lisesi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0484 361 33 62 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 751068 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Şakiran mah. Batur sok. No21 Pervari Siirt adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrencilerin orta öğretimden başlayarak sistem bütünlüğü içinde yetiştirilmesi ve yüksek öğrenim kurumlarının daha nitelikli öğrenci kaynağına kavuşturulması amacıyla çağdaş, kaliteli ve nitelikli öğrenciler yetiştirebilmek misyonumuzdur.

Vizyon

VİZYONUMUZDeğerlerimizden taviz vermeksizin, sahip olduğumuz tüm maddi ve manevi olanakları en etkin bir şekilde kullanarak eğitim-öğretim kalitemizi her geçen gün yükseltmek, bilimsel, kültürel ve sanatsal faaliyetlerimizle, üniversite giriş sınavlarındaki başarı profilimizle, hazırlayacağımız projeler ve sosyal etkinliklerimizle öncelikle ilimiz ortaöğretim kurumları arasında ve gelecekte bölge ve ülke okulları arasında sayılı ve saygın bir yere sahip olmaktır.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://pervariimkbanadolulisesi.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar