ERUH SİİRT
Salkımbağlar İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Salkımbağlar İlkokulu
Salkımbağlar İlkokulu
SALKIMBAĞLAR KÖYÜ ERUH/SİİRT
5352256454

SİİRT ili ERUH ilçesinde bulunan Salkımbağlar İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 5352256454 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 702068 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz SALKIMBAĞLAR KÖYÜ ERUH/SİİRT adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkan, gelişime açık, öğrenmeyi öğrenmiş, iletişim becerileri gelişmiş, sorun çözme becerisine sahip, üretken, yaratıcı, özgüvenli, girişimci, etik değerleri özümsemiş, ulusal ve küresel değerlere sahip, sağlıklı, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracakbireyler yetiştirmek.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://eruhsalkmbaglario.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar