TONYA TRABZON
Şehit Cemil Küçük Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Şehit Cemil Küçük Ortaokulu
Şehit Cemil Küçük Ortaokulu
Karşular Mahallesi TONYA / TRABZON
4628813170

TRABZON ili TONYA ilçesinde bulunan Şehit Cemil Küçük Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 4628813170 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 4628813170 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Karşular Mahallesi TONYA / TRABZON adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Ulusal ve evrensel değerlerle donanmış, özgüveni gelişmiş, sorumluluk alabilen, iletişimde başarılı, bilimsel düşünebilen, gelişim ve değişime açık, öğrenebilen, araştırmacı, üretken, yaratıcı, topluma ve çevreye saygılı, mutlu olmayı bilen öğrencileri topluma kazandırmak.

Vizyon

Takım ve ekip olmayı başarmış, eğitim – öğretimde Türkiye´ye ve dünyaya yarınların liderlerini yetiştiren, çağdaş bir kurum olmak.

Başarılar

2013 SBS´nda 1 öğrencimiz Fen Lisesi, 1 öğrencimiz Anadolu Öğretmen Lisesi, 2 öğrencimiz Sağlık Meslek Lisesi, 8 öğrencimiz Anadolu Lisesini kazanmıştır.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://sehitcemilkucukortaokulu.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz