ÇORUM MERKEZ
SUHEYBİ RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
SUHEYBİ RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU
SUHEYBİ RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU
Ulukavak Mahallesi Selçuk 11.Sokak No3 ÇORUM
3647770210

ÇORUM ili MERKEZ ilçesinde bulunan SUHEYBİ RUMİ İMAM HATİP ORTAOKULU için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 3647770210 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 3647770211 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Ulukavak Mahallesi Selçuk 11.Sokak No3 ÇORUM adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Öğrencilerimizi ülkemizin ve dünyamızın ihtiyaç duyduğu din, bilim, sanat ve kültür alanlarında yetkin, kültürel mirası değerlendirebilen, yaşanan hayatı yorumlayabilen, problemlere çözüm üretebilen, ahlaki olgunluğa sahip fertler olarak yetiştirerek ortaöğretime hazırlamak Yükümüzün ağır olduğunun farkındayız. Bu yola sabırla, tahammülle, ibadet aşk ve vecdiyle girdik ve devam etme azmindeyiz.

Vizyon

Bilgili, kültürlü, başarılı, kendine güvenen, kendi değerlerimizle birlikte insanlığın ortak kazanımları olan evrensel değerleri özümsemiş, yaratılanı ‘Yaradan’dan ötürü sevebilen, tabiatı tahrip değil imar eden, sorun değil çözüm üreten, farklılıkları doğal ve zenginlik kabul edip bunlardan yararlanmayı hedefleyen insana, düşünceye, özgürlüğe, ahlaka ve kültürel mirasa saygı duyan kişilikli fertler yetiştirmek için varız.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://suheybirumiiho.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar

Önerdiklerimiz