KURTALAN SİİRT
Vakıfbank Nizamettin Sevgili Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Vakıfbank Nizamettin Sevgili Ortaokulu
Vakıfbank Nizamettin Sevgili Ortaokulu
Vakıfbank Nizamettin Sevgili Orta Okulu Kayabağlar Beldesi Kurtalan/SİİRT
0484 421 2016 - 0506 871 89 26

SİİRT ili KURTALAN ilçesinde bulunan Vakıfbank Nizamettin Sevgili Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0484 421 2016 – 0506 871 89 26 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 0484 421 2016 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Vakıfbank Nizamettin Sevgili Orta Okulu Kayabağlar Beldesi Kurtalan/SİİRT adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Biz Atatürk İlke Ve İnkılâplarına bağlı, Milli Eğitimin amaçları doğrultusunda barış içinde, çağdaş bir dünya için yaratıcı, akılcı, özgür bireyler yetiştirmek için varız.

Vizyon

Davranışlarıyla çevresine örnek olan, günün gelişen teknolojisine ayak uydurabilen ve kendini sürekli geliştiren, yetenek ve kabiliyetleri oranında mesleki ve akademik alana bilinçli bir şekilde yönelebilen, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkaracak bireyler yetiştirmek.

Başarılar

2011-2012 Yılında Fen Lisesine İki Öğrenci Yerleştirilmiştir.Spor faaliyetlerinde 1. ve 3.lükleri olan okulumuz ayrıca Kurtalan Okullar Arası Bilgi Yarışmasında 1. olmuştur.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://vbns.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar