ISPARTA YALVAÇ
Yağcılar Ortaokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yağcılar Ortaokulu
Yağcılar Ortaokulu
Yağcılar Köyü Yalvaç/ISPARTA
0246 453 8222

ISPARTA ili YALVAÇ ilçesinde bulunan Yağcılar Ortaokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0246 453 8222 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yağcılar Köyü Yalvaç/ISPARTA adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten,hür ve demokratik düşünen,bilimsel metotlarla eğitilmiş ,çağdaş düşünce yapısına sahip,yaratıcı,bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri kabiliyetleri ölçüsünde en üst düzeye çıkararak onların eğitimine karşı olumlu tutum geliştirmeleri sağlamak ve teknolojinin en son teknikleriyle yenilikçi toplum tarafından benimsenen ve örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

Başarılar

Ülke genelinde İl,İlçe düzeyinde yapılan yarışmalarda çeşitli dereceler bulunmaktadır. Ayrıca Merkezi ortak sınavlar sonucu ortaöğretime yerleşme oranı her geçen yıl artmaktadır.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://yagcilaroo.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar