KURTALAN SİİRT
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
Kurtalan Çimento fabrikası yanı
--

SİİRT ili KURTALAN ilçesinde bulunan Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için  telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise — numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Kurtalan Çimento fabrikası yanı adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Hayatın tüm alanlarını kapsayan, ilmi elde ederek aklı ve duyguları birleştiren tüm azalara kadar terbiyeli olan, bireysel kemalataulaşıp, ferdi sorumlulukların ve toplumsal mükellefiyetlerimizin de farkında olan, kuru bilgi değil hal ve nazarla gelişmiş sorgulayan ilmi esas almak.

Vizyon

Arzu edilen başarıyı yakalayabilmek için öğrencilerimize nitelikli eğitimle ilçemizin eğitimini kaliteli,seçkin, saygın hale getirerekçağın bilgi ve birikiminesahip geleceği tasarlayan bir nesil yetiştirmek.

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://ykb.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar