ISPARTA MERKEZ
Yedişehitler İlkokulu
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yedişehitler İlkokulu
Yedişehitler İlkokulu
Yedişehitler Mah. 2922 Sokak No22
0246 227 27 88

ISPARTA ili MERKEZ ilçesinde bulunan Yedişehitler İlkokulu için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 0246 227 27 88 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise  numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Yedişehitler Mah. 2922 Sokak No22 adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Kurumumuzda eğitim öğretim imkanı bulanlaranitelikli, kaliteli bir eğitim hizmeti sunmak, okulu çevrenin kültür merkezi haline getirmek, üst öğrenim kurumuna nitelikli ve daha fazla öğrenci göndermek, İlköğretimin amaçlarının tamamının gerçekleştirildiği bir okul olmaktır.

Vizyon

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında dünü , bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda Doğru,Dürüst, Çağdaş, Araştırmacı, Özgüvenini kazanmış, Güzel ülkemizi Hak ettiği yere getirmek için, Sürekli çalışan, Bireyler yetiştirmektir…

Başarılar

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://yedisehitlerio.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar