İSTANBUL KARTAL
Yüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu okula oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Yüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi
Yüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi
Karlıktepe Mahallesi Güneş Sokak No1 Kartal/İstanbul ULAŞIM Kartal Esentepe minibüsü, KartalJawa Minibüsü, 16Y Kadıköy Yeşilbağlar, 16B Kadıköy Topselvi İETT otobüsleri okulumuzun yakınından geçmektedir.
216 353 46 47

İSTANBUL ili KARTAL ilçesinde bulunan Yüksel İlhan Alanyalı Fen Lisesi için bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bu okula ulaşmak için 216 353 46 47 telefon numarasını kullanabilir eğer faks çekme ihtiyacı duyarsanız ise 216 353 46 45 numarasını kullanabilirsiniz. Okulu ziyaret etmek isterseniz Karlıktepe Mahallesi Güneş Sokak No1 Kartal/İstanbul ULAŞIM Kartal Esentepe minibüsü, KartalJawa Minibüsü, 16Y Kadıköy Yeşilbağlar, 16B Kadıköy Topselvi İETT otobüsleri okulumuzun yakınından geçmektedir. adresine gitmeniz gerekecek.

Ek olarak okuldan aldığımız misyon,vizyon ve başarı bilgilendirmeleri ise aşağıdaki gibidir.

Misyon

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli değerlere sahip, öğrenmeyi seven ve sevdiren, sorgulayarak öğrenen ve bilgiyi yaşamının merkezine koyan, yaşadığı çağı okuyabilen, öz güveni yüksek, analiz ve sentez yeteneğine sahip,bunu insanlık yararına kullanmaya azimli ve temiz vicdan sahibi bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Eğitimde standartları belirleyen,marka değeri en iyi okul olmak.Akademik bilince sahip olan, bilgiyi insanlığın yararına kullanan, çağdaş toplumun oluşmasında rol alan, farklılıkları zenginlik sayan, çözümün parçası olan, sorumluluğunu yerine getiren ve etik kuralları gözeten bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmak.

Başarılar

ÖSYS sonuçlarına göre en iyi yerleştirme derecemiz “Dil-3 Puan Türünde Türkiye İkincili”ğidir.Bunun dışında farklı puan türlerinde Türkiye 5.si, Türkiye 10.su, Türkiye 11.si gibi pek çok akademik başarıya sahibiz.

Okul hakkında daha fazla bilgi almak için http://yiafl.meb.k12.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Siz de bu okul ile ilginiz varsa okuyor,çalışıyor, tercih etmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle fikirlerinizi paylaşabilir detaylı bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Yorum göndermek için tıklayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Çok Yorumlananlar